MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10458454
nr 1045 8454
Byrå
1800-tal, Mahogny, längd: 95 cm, djup: 48 cm, höjd: 104 cm
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 juli 2016
kl 18:22:03
100 kr
500 kr
600 kr
800 kr